DH-A-HFW1239TLMP-IL-A-36B / 2MP
Dahua
·Full-color starlight
·40m LED distance
·Max. 30fps@1080P
·CVI/CVBS/AHD/TVI Switchable
·Built-in mic(-A)
·3.6mm fixed lens (2.8mm Optional)
·IP67, 12V±30% DC